Skip to content

Spotkanie dla Kobiet

Jak Pokochać i Zaakceptować Siebie

Zapis na Spotkanie Marzec 2024

Niedziela

10 marca 2024r. 

w godzinach 12pm do 5pm

Lyndhurst, NJ

Dlaczego akceptacja i pokochanie siebie są ważne?

Bo od tego zależy co o sobie myślę, co dla siebie robię, w jaki sposób o sobie mówię i jak traktują mnie inni ludzie. 

Czasami myślimy, że spotykamy niewłaściwych ludzi na naszej drodze, ale prawda jest taka, że to wszystko zaczyna się od nas samych – sama źle o sobie myślę i sama źle siebie traktuję, a szukając bezpieczeństwa w relacji z innymi, okazuje się, że nie czuję się bezpiecznie sama ze sobą. 

Dlatego tak ciężko się dogadać z mężem, z dziećmi i innymi osobami – bo ciągle oczekuję od nich tego, czego oni nie mogą mi dać, a mogę to zrobić tylko sama sobie. Chcę więcej szacunku, więcej zrozumienia, zaspokajania potrzeb czy zapewnienia, że jestem ważna i kochana. Jednak żadna osoba na świecie nie może mi tego dać, jeśli najpierw nie dam sobie tego sama. Czekając na oznaki przyjaźni czy miłości od innych, będę odczuwać brak satysfakcji i ciągłe niespełnienie, bo moje zamknięte serce, nie potrafi przyjąć tego, co inni mogą mi dać. 

 

Ja się nauczyłam jak pokochać siebie i od wielu lat przekazuję tą wiedzę i praktyczne umiejętności innym osobom. Teraz dodatkowo zapraszam Cię na jedyną w tym roku okazję, aby uczestniczyć w takim szkoleniu osobiście i na żywo w grupie innych kobiet. Spotkanie odbędzie się na wschodnim wybrzeżu USA.

Wybierz miłość i szczęście już dzisiaj!

  • Co oznacza prawdziwa Miłość do Siebie? 

  • Jak ona powinna wyglądać? 

  • Czy można się jej nauczyć? 

  • Jak dać sobie prawo popełniać błędy? 

  • Jak pozbyć się przekonania, że nie jesteś wystarczająco dobra? 

  • Jak przestać krytykować siebie i zacząć być z siebie zadowoloną?

Zapis na Spotkanie Marzec 2024

Każda osoba obecna na spotkaniu, otrzyma specjalny Zeszyt do zapisków pod tytułem: 

“Jak pokochać i zaakceptować siebie”? 

31 pytań pomocnych w zaakceptowaniu siebie. Dzięki temu zeszytowi, będziesz mogła odpowiedzieć  na pytania, które pogłębią Twoje osobiste doświadczenie akceptacji siebie, otwierając Ci drzwi do życia pełnego miłości.

Formularz Rejestracji